Aroma Sense
філософія компанії

Душові лійки Aroma Sense були розроблені корейською компанією KNTeC, яка заснована у 1999 році.

Основна діяльність KNTeC- виробництво душрвих лійок для економії води, підвищення тиску води, виробництво змішувачів, шлангів для економії води.

Історія душових лійок з фільтром Aroma Sense розпочалася у 2005 році, коли компанія KNTeC розробила фільтр, який вперше у світі поєднував вітамін С та ароматичну олійку в одній капсулі, а саме головне - фільтр було розміщено в душовій лійці.

KNTeC розробили та запатентували ряд технологій для лійок Aroma Sense.

Лійки Aroma Sense мають трирівневу систему фільтрації. Під час користування, всередині лійки розчиняється вітамін С, який нейтралізує до 98% сполук активного хлору та збагачує воду вітаміном С.  Насадки для душу Aroma Sense зменшують витрати води більш як на 25%, при цьому генерують у 1.5 рази сильніший потік води. Для досягнення даного ефекту використовується пластина, на якій нанесені надточні отвори трикутної форми.  Дані отвори не лише ощадливо розпорошують воду, а ще генерують негативні іони у кількості 421000 іонів/сс.

Душові лійки Aroma Sense мають сертифікати міжнародних стандартів, такі як «Korea Good Technology», «Good Quality», «Quality mark», «Eco-friendly certified products», «ISO 9001» , «Європейське маркування відповідності»

Маючи технології, що відповідають міжнародним стандартам якості, KNTeC експортує душові лійки Aroma Sense у 36 країн світу.

душові лійки Aroma Sense
презентація
Продукція Aroma Sense
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору