Повернення

Розуміння клієнта

Ми розуміємо, що важко розібратися у всіх тонкощах кришок біде і сучасних унітазів. Якщо у Вас є сумніви, зателефонуйте і задайте нам будь-яке питання, ми допоможемо підібрати підходящу модель, яка найбільш відповідатиме Вашим очікуванням. Це допоможе уникнути ситуацій з бажанням зробити повернення.

Якщо Ви сумніваєтеся, що кришка-біде підійде до вашого унітазу – зателефонуйте нам. Ми запропонуємо Вам макет кришки для примірки. Таким чином Ви зможете прийняти усвідомлене рішення про покупку.

Якщо з якихось причин Ви все ж хочете повернути товар – зв’яжіться з нами і ми постараємося знайти рішення. Згідно ЗУ «Про захист прав споживачів» повернення можна здійснити протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки) за умови збереження товарного вигляду. Однак, кришки-біде, вставки-біде, електронні біде, унітази-біде належать до товарів санітарно-гігієнічного призначення і не підлягають поверненню!

Обов’язковою умовою повернення є повне збереження упаковки і відсутність будь-якого використання.

мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору