Grohe
філософія компанії

Цінності бренду GROHE включають чотири базові ланки: екологічність, якість, дизайн і передові технології. Завдяки їм компанія успішно встановлює найвищі стандарти, що дають можливість отримувати неповторне задоволення при включенні змішувача GROHE або під час прийняття щоденного душу.

Дизайн, на думку компанії GROHE – це безпомилкове поєднання зовнішньої естетики, а також форми та змісту виробу. Тільки так можна досягти результатів з виготовлення якісної та надійної продукції.

Компанія з усією відповідальністю підходить до питання перевірки готових сантехнічних виробів, проводячи випробування на довговічність та заключні тестування перед відправкою товару із заводу-виробника.

У лабораторіях GROHE кожен виріб перевіряється в режимі реального часу і повинен витримати щонайменше 20 років щоденної експлуатації в суворих умовах застосування, а саме з використанням води максимальної жорсткості.

GROHE WaterCare – програма компанії, яка є рушійною силою для створення сантехнічних виробів, що дозволяють кінцевому користувачеві раціонально використовувати воду та електроенергію, не знижуючи при цьому показники зручності та комфорту.

Одним із яскравих прикладів прогресивних технологій GROHE є електронний унітаз-біде Grohe Sensia Arena

 

сантехніка grohe в интер'єрі
презентація
Продукція Grohe
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору