Roca
філософія компанії

Roca - всесвітньо відомий іспанський бренд високоякісної сантехнічної продукції, що завоював довіру споживачів за рахунок надійності виробів, їх чудового дизайну і зручності в застосуванні.
Сьогодні компанія залишається виключно сімейним виробництвом при цьому успішно працює на більш ніж 135 ринках. Таке стрімке розширення стало можливо лише за кілька років за рахунок вигідних покупок компаній з сектора сантехніки в різних країнах по всій планеті.

Roca - це безсумнівний статус еталона сантехнічних виробів для ванних кімнат, який був досягнутий завдяки ефективному управлінню людськими, виробничими та фінансовими ресурсами.
У широкому асортименті товарів Roca, особливі позиції займає унітаз з функцією біде колекції Inspira і сидіння для унітазів з функцією біде Multiclean.

Унітаз з функцією біде є трендом, попит на ці товари зростає з кожним днем. Унітази-біде Roca Inspira In Wash відповідають всім запитам сучасності.

Кришки-біде Roca Multiclean виконані в сучасному дизайні і бездоганно поєднуються з унітазами Roca.

сантехніка Roca в інтер'єрі
презентація
Продукція Roca
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору