VOVO
філософія компанії

Південнокорейська корпорація VOVO є ведучим виробником багатофункціональних інтегрованих унітазів-біде, які вдало поєднали у собі іноваційний технічний підхід до виготовлення даного сантехнічного обладнання, а також унікальний дизайн, зручність та високі стандарт гігєни.

Компанія VOVO була заснована у 2001 році. Її головним товаром виступає модернізований електронний унітаз, що має безліч зручних та практичних функцій.  Автоматичний змив унітазу, очищення повітря, автоматичне підіймання кришки унітазу, відсутність змивного бачка- це далеко не повний перелік можливостей сучасного виробу компанії  VOVO.  До того ж, не зважаючи на відсутність змвного бачка, унітаз не потребує монтажу інсталяційної системи та додаткового обладнання, що значно спрощує процес його монтажу та користування, вигідно вирізняє даний унітаз від європейських аналогів.

Підкреслимо, що корпорація VOVO для виготовлення інтегрованих унітазів-біде використовує виключно якісні матеріали та комплектуючі, постійно запроваджує у вробничий процес технічні новинки. При цьому ціна на товар залишається доступною для споживача.

огляд унітазу VOVO
презентація
Продукція VOVO
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору