Galassia
філософія компанії

Компанія GALASSIA займає особливе місце у світовій індустрії санітарної кераміки, оскільки під час виготовлення продукції використовується дві основні індивидуальні концепції - іновації та творчість. Це дає змогу GALASSIA випускати на споживчий ринок безліч колекцій товарів, гарантуючи високу якість і відповідну зрілість, що досягнута за 39 років діяльності виробника. На сьогодні, виробник міцно закріпив за собою позицію зростаючої корпорації, яка підтверджується, як високим попитом покупців, так і значною кількістю інноваційних та технічних ноу-хау.

Головна мета компанії полягає у можливості підкреслити якість та красу виробів, характерних для бренду із підписом Made in Italy. При цьому продукція даної марки відрізняється не лише належною якістю, але й високою екологічністю.  Італійські традиції, пристрасть до роботи та культури та культура виробництва, дозволяє GALASSIA надавати риси продуктам,  які гармонійно поєднуються із будь яким дизайном. Якість GALASSIA дозволяє продукції компанії приймати участь у найпрестижніших світових дизайнерських проектах, а висока адаптованість, кольорові рішення виготовляємих моделей дає змогу продукції створювати стильні рішення для будь якого інтер'єру.

сантехніка galassia в інтер'єрі
презентація
Продукція Galassia
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору