Geberit
філософія компанії

Компанія GEBERIT виступає світовим лідером на ринку сантехнічних виробів та кераміки для ванних кімнат, оскільки пропонує споживчому сегменту виключно вискоякісну, надійну та довговічну продукцію. На сьогодні товари групи GEBERIT присутні в багатьох країнах Європи і користуються великою популярністю серед покупців.

Компанія виготовляє продукцію на власних 29 заводах, 6 з яких знаходяться за океаном. Головний офіс фірми розташован у Швейцарії, в місті Рапперсвиль-Йона. В компанії працює більш ніж 12000 людей, а її чистий обіг продукції станом на кінець 2018 року досяг показника у 3,1 мільярди швейцарських франків. З 2012 року група GEBERIT є частиною Swiss Market Index, а її акції офіційно котируються на Швейцарський біржі.

Іноваційні рішення компанії у відповідності із концепцією стійкого розвитку спрямовані на покращення якості жття людей. Одним з таких продуктів є лінія унітазів-біде  Geberit AquaClean

Широкий асортимент Geberit AquaClean – від компактного сидіння унітазу з функцією біде  до вбудованого повного комплекту монтажу для унтітаза - дозволяє знайти модель, яка підійде до будь-яких потреб та вимог.

сантехніка Geberit в інтер'єрі
презентація
Продукція Geberit
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору