Quoss
філософія компанії

Бренд електронних кришок-біде Quoss до 2012 року був відомий під назвою YOYО,  історія якого бере свій початок в далекому 1992 році.

У 2012 році австралійська компанія, виробник якісних товарів для ванних кімнат, інвестувала чималі грошові кошти в іноваційне виробництво електронних сидінь для унітазів у Південній Кореї, заснувавши компанія Quoss Co.Ltd.  Таким чином, виробництво електронних кришок-біде YOYO було переведено на потужності компанії, а самі сидіння перейменовані під брендом Quoss.

Регулярне введення нових технологій та використання якісної сировини дало змогу почати виробництво покращених моделей кришок-біде та реалізацію Quoss на світовому ринку сантехнічного устаткування. Сьогодні електронні сидіння до унітазу успішно продаються у США, Японії, Китаї, Австралії, Україні, Франції та інших країнах ЄС. Оскільки представлені моделі - не лише устаткування для ванної кімнати, це знак якості, зручності та комфорту.

Quoss –  електронні біде, доступні для кожного клієнта!

товари Quoss
презентація
Продукція Quoss
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору