Duravit
філософія компанії

Duravit – всесвітньо відомий німецький виробник сантехніки із санітарного фарфору, меблів для ванних кімнат, а також сучасних дизайнерських аксесуарів, зохопивший довіру  споживачів по всьому світ, адже його довга історія та великий багаз майстерності дозволяють виготовляти сантехнічні товари найвищого класу.

Історія німецького бренду Duravit почалася ще у 1817 році, коли його засновник побудував  завод з вробництва посуду.  Більше 100 років компанія спеціалізувалася саме на цьому, але у 1956 році рорзшрила свій асортимент керамічними виробами санітарного призначення. Цей крок став рішаючим для компанії і повернув її розвиток в абсолютно інше русло.

Завдяки нововведенням та постійному розвитку компанія успішно перейшла з рівня гончарного виробництва до виробництва дизайнерських ванн, меблів та санітарних виробів найвищої якості. Підкреслимо, що вже з 1977 року компанія почнає залучати до процесу виготовлення всесвітньо відомих дизайнерів, чиї імена згодом і стали назвами колекцій бренду Duravit.

Окрім унікальних авторських рішень варто зазначти також високий показник зручності та екологічності виробів, що виготовляє компанія. Адже вся сантехніка бренду виготовляється із санітарного фарфору, а застосування новітніх технологій дає змогу компанії виготовляти вироби, які економлять воду та інші ресурси навколишнього середовища.

Одна із найкращих розробок і гордість Duravit – унітази-біде SensoWash.  Це новітнє покоління електронних унітазів, які поєднують в собі сучасний дизайн, комфорт та ідеальне очищення. Наразі особиста гігієна та повсякденна турбота про власне здоров'я можуть бути доручені одному сучасному приладу – Duravit SensoWash.

Остання розробка компанії – Duravit SensoWash Starck f – це оптимальне рішення для естетів. Особлва форма та продуманий дизайн, дозволяють приховати всередині корпусу усі комунікації. Неестетичні трубк та кабелі відтепер не будуть порушувати дизайнесрьку гармонію ванної кімнати.

Сьогодні продукція бренду Duravit реалізується більше ніж у 80 країнах світу. Саме тому Duravit можна по праву називати одним із самих крупних вробників санітарної кераміки, меблів для ванних кімнат та душових.

сантехніка Duravit в інтер'єрі
презентація
Продукція Duravit
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору