Dib
філософія компанії

Бренд DIB було засновано у 1980 році на базі корейської компанії LS DAEWON для виробництва іноваційних електронних біде, які прийшли на зміну класичним біде. Перша високотехнічна розробка компанії вийшла на ринок у 1989 році у вигляді електронного сидіння для унітазу із функцією біде під назвою Clean Sense. З 2006 року можернізовані та удосконалені моделі кришок-біде почали випускатися вже під відомим нам брендом DIB.

Засновниця бренду DIB, компанія LS DAEWON Co.LTD, є всесвітньо відомою, як виробник якісної і зручної у використанні розумної сантехніки та електронних кришок-біде. За роки свого існування компанія не лише досягла великих успіхів, запровадила багато технічних розробок при виробництві електронних сидінь-біде до унітазів, що дозволило вивести товари компанії у ТОП-лідери світових продажів.

Головний офіс компанії знаходиться у Південній Кореї, місті Інчеон. Слід заначити, що компнаія для виробництва товарів використовує надсучсне обладнання і лише якісні та безпечні матеріали, тому вироби компанії признані у всьому світі. Про це свідчить наявність ділерів та представництв компанії по всьому світу.

Кришки-біде Dib найбільш універсальні і сумісні з унітазами, представленими в Україні.

Сидіння можна придбати в двух оптимальних розмірах:

  • страндартний - довжина 496 мм
  • зменшений - довжина 470 мм

Це дуже важлива особливість, оскільки 90% унітазів в Україні мають компактний зменшений розмір, а більшість електрооних кришок-біде предствалених на ринку мають довжину 530 мм і є завеликими.

Важливим фактором при виборі кришки-біде є наявність гарантійного та сервісного обслуговування.  Для кришок-біде Dib, представлених у нашому магазині, надається офіційна гарантія від виробника, а також гарантійне та сервісне обслуговування.

 

кришки-біде Dib
презентація
Продукція Dib
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору