TOTO
філософія компанії

Японська компанія ТОТО є відомим виробником високоякісної сантехніки, яка давно виборола високу довіру у японців. Адже виробник з моменту свого заснування, з 1977 року, при виконанні продукції використовує лише високоякісну сировину та найновіше обладнання, що дозволяє компанії отримувати на виході справді найкращу сантехніку. Саме вона дає можливість перетворити звичайний туалет та ванну на кімнату для релаксації та медитації. Завдяки інноваційній концепції Clean Technology компанія ТОТО готова повністю змінити уявлення жителів країн Європи, про такі звичайні для кожного приміщення, як ванна кімната та туалет.

Компанія ТОТО була заснована 1917 року в Токіо. Її засновник, Кадзутика Окура, був розробником інноваційних елементів сантехніки для Америки та країн Європи, які згодом стали знаком якості в галузі гігієни та чистоти. Така тенденція продовжується і до сьогодні, адже розробки компанії ТОТО і сьогодні є виробами найвищого рівня якості, зручності у використанні, надійності та краси.

Стрімкий розвиток виробництва та випуску сантехніки для компанії почався з 1923 року, коли місто було повністю відновлено після потужного землетрусу. З цього моменту продукція ТОТО могла вже повністю задовольнити збільшені потреби якісної сантехніки жителів країни.

Після закінчення Другої світової війни компанія починає випускати металеві фітинги та водопровідні крани, істотно розширюючи асортимент продукції, що виготовляється.

Ще більше зросла популярність компанії та її продукції після підготовки Японії до проведення Олімпійських ігор у Токіо. Саме в цей момент виконувалося будівництво різних спортивних об'єктів, а компанія надавала їм свою сантехніку і сантехнічну кераміку. У цей момент з'явилася нова продукція фірми – модульні ванні кімнати, які замінили собою звичайні душові та ванни.

На початку 80-х років компанія ТОТО розробила та впровадила у виробничий процес нову технологію WASHLET, яка стала дійсно революційною та принесла чималий комерційний успіх бренду.

На початку 90-х років компанія суттєво розширює сферу реалізації продукції, оскільки сантехніка ТОТО виходить на ринок США, Китаю та трохи пізніше Індонезії, Кореї, Тайваню, Таїланду та Гонконгу.

Постійне впровадження нових технологій та потяг до самовдосконалення дозволило ТОТО у 1993 році випустити супер новинку – модельну лінію унітазів NEOREST. Вони успішно поєднуються технологія WASHLET і передові ідеї розробників фірми.

Підкреслимо, що виробник ТОТО сьогодні готовий запропонувати покупцям не тільки свою високотехнологічну сантехніку, а й ергономічні модульні кухні, а також виконані за останнім словом техніки кухонні плити HYDROTECT, що самоочищаються.

сантехніка тото в інтер'єрі
презентація
Продукція TOTO
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору