Niagara
філософія компанії

Компанія Niagara заснована у 1977 році в США в штаті Техас.   ЗАсновник і президент компанії особисто розробив і запатентував технологію водозберігаючих товарів для кухонь та ванних кімнат. Більш ніж 40 років  Niagara дотримується своєї місії  - створювати іноваційні, надійні та доступні за ціною товари для економії води та енергії, при цьому зберігаючи комфорт та працездатність товарів, з мінімальним впливом на ресурси нашої планети. В аераторах для змішувачів Niagara застосовується технологія компенсації тиску, яка забезпечує стаий рівномірний потік води при достатньо широкому диапазоні тиску в системі водопостачання. Аератори виготовлені із хромованої латуні, вони довговічні, антивандальні, широкий модельний ряд, як для домашніх потреб так і для громадських місць.

Назва Niagara стало синонімом якості для клієнтів компанії: комунальних підприємств, домовласників та забудовників у США.

товари Niagara
презентація
Продукція Niagara
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору