Panasonic
філософія компанії

Panasonic – одна із найбільш великих світових корпорацій, яка із моменту свого заснування, головною своєю метою визначила покращення життя людей. Протягом майже 100 років, саме людина із її мріями, цілями та потребами являється натхенником для досягнення нових висот та стимулом для створення новітніх розробок.  Кожен успіх компанії, кожен її прорив азначає перехід на якісно новий рівень у різних сферах життя - промисловість, побут, комунікації транспорт. Наполеглива праця співробітників корпорації Panasonic присвячується втіленню її головного гасла: «Покращуємо життя, покращуємо світ».

Техніка та електроніка стали основними направленнями в діяльності компнаії, адже саме ці речі роблять наше життя більш зручним та безтурботним, дозволяють економити час, залишаючи його для блитзьких людей та улюблених справ. В Panasonic впевнені, що розробка, виробництво, впровадження інноваційних продуктів та покращення повсякденних побутових умов, в решті решт, робить людину блтжчою до нематеріальних цінностей. Адже, обираючи побутову техніку та електроніку  Panasonic, ми не просто обираємо речі, а забезпечуємо собі комфорт, безпеку і впевненість.

Одним із приоритетних напрямків в роботі компнаії є розбока і виробництво електронної сантехніки. Кришки-біде для унітазів – це найвищий рівень особистої гігієни та комфорту, а також приклад того, як новітні технології роблять життя кожної людини простіше, зручніше, краще.  Електронні сантехнічні пристрої дозволяють усім членам родини, незалежно від віку, фізичних та анатомічних особливостей підтримувати особисту гігієну на високому рівні.

Кришки-біде Panasonic використовують самі актуальні та передові технології в даній галузі. Вони вирізняються не лише високим рівнем ефективності та безпеки, а також турботою про комфорт та продуманістю навіть незначних, на перший погляд, деталей.  Електронні біде компанії Panasonic гігєнічні завдяки антимікробному покриттю поверхонь та функції самоочищення; універсальні, завдяки можливості встановлення на будь який сучасний унітаз; зручні завдяки інтуативно зрозумілому управлінню та ергономічності.

Кришка-біде – це пристрій, який відповідає передовим уявленням про екологію. Завдяки низькому енергоспоживанню, економії води та відмові від використання туалетного паперу, електронна сантехніка наближає санвузол до відповідності світовим екологічним стандартам, а турбота про екологію - один із головних приорітетів корпорації Panasonic.

відеоогляд кришки-біде Panasonic
презентація
Продукція Panasonic
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору