Villeroy&Boch
філософія компанії

Villeroy & Boсh – всесвітньо відомий виробник сантехнічних товарів, пропонує споживачам не просто предмети побуту, а неповторні витвори мистецтва. Адже в даних виробах успішно поєднується тврочй підхід, комфорт, краса та надійність. Вони повністю задовільняють потреби клієнтів, поєднуючи розкіш, практичність та унікальний стиль.

Історія компанії бере свій початок у 1748 році, коли Франсуа Бох, лварних королівських гармат, прийняв рішення змінити напрямок своєї діяльності. Він, разом із свома трьома синами, почав виготовляти посуд із кераміки, заснувавши виробничу фабрику у місті  Сетфонтен Люксембург. Слід зазначити, що першим дизайнером виробів був син Франсуа Боха Пьер, художник, який надавав особливого шарму кожному предмету виробництва.

Другий син Франсуа Боха, Жан-Франсуа, у 1797 году в м. Метхале придбав будівлю під масштабне виробництво посуду, де стали застосовувати механічні машини його власної розробки. В цей самий період у сім'ї Боха з'являється конкурент - Николас Виллерой, заснувавший виробництво посуду в Валлерфангене, на основі англійських технологій.  При цьому оба виробництва знаходился поряд, що призвело до рішення об'єднати їх в один бренд з вробництва високоякісної продукції, який і на даний час тішить покупців елітними товарами.

Сантехніка – тут важлива кожна деталь. 

Продукція компанії несе радість споживачам вже більш ніж 270 років. Адже в ній поєднуються всі необхідні якості, які належать вробам найвищої категорії. Інші виробники намагаються брати за основу політику компанії Villeroy & Boсh, однак ніхто іншй не здатен передати в продукції таку саму розкіш та ноту стилю.

Кожен виріб Villeroy & Boсh – це справжній витвір мистецтва, який підкреслює статус свого власника. Ванні кімнати, де є предмет від  Villeroy & Boсh, перестають бути звичайними приміщеннями, перетворючись в стильні особливі кімнати. При цьому колекції Villeroy & Boсh поєднують в собі безліч унітазів, душових систем, раковин, біде, змішувачів та аксесуарів, які відрізняються пза типом, дормою та розміром, що дає змогу кожному клієнту підібрати свій індивідуальний екземпляр.

Важливо зазначити, що сьогодні компанія Villeroy & Boсh успішно співпрацює з іншими популярними брендами якісної сантехніки. Наприклад, сантехіка Axor виступає окремою лінією компанії Hansgrohe, створеною спільно з відомим дизайнером компанії Villeroy & Boсh - Филиппом Старком. Продукція виготовляється в Німеччині та має свій неповторний та оригінальний стиль, який поєднується із високою якістю та зручністю.

ViClean в інтер'єрі
презентація
Продукція Villeroy&Boch
категорії товарів
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору