Душова система з термостатом для настінного монтажу Grohe Euphoria Smart Control System 310 Duo (26507000)

Душова система з термостатом для настінного монтажу Grohe Euphoria Smart Control System 310 Duo (26507000)

код товару:
2344
виробник:
ціна:
28 677 грн
наявність:
в наявності
модель:
26507000
Душова система з термостатом для настінного монтажу Grohe Euphoria Smart Control System 310 Duo (26507000)
28 677 грн
Опис Характеристики
Опис:

Душова система GROHE Euphoria SmartControl 310, душовий набір: термостатичний змішувач SmartControl, душовий кронштейн, стійка, верхній душ, душовий шланг, ручний душ, утримувач ручного душу.

Характеристики:
Виробник:Grohe
Країна реєстрації бренду:Німеччина
Поверхня:Хром
Монтаж:Настінний
Наявність виливу для ванни:Немає
Тип душової системи:З термостатом
Довжина душового шлангу:1750 мм
Довжина душового кронштейну441 мм
Діаметр ручного душу, мм:100 мм
Кількість режимів струменю верхнього душу:2 режима : PureRain и ActiveRain
Кількість режимів струменю ручного душу:3
Гарантія:72 місяців
Детальний опис:

Душова система GROHE Euphoria SmartControl 310 - чудова якість та точне керування в стильному оформленні

Уявіть собі душ, яким ви керуєте повністю, від початку і до кінця - такий, в якому ви зможете вибрати розкішні режими струменя в зручному і стильному просторі.

Інноваційна технологія GROHE SmartControl дозволяє перемикатися між режимами струменя та комбінувати потоки верхнього та ручного душу, так само як і регулювати натиск води за допомогою простого натискання та повороту кнопки.

Технологія EcoJoy дозволяє скоротити витрати води. Верхній душ діаметром 310 мм має два режими струменя: м'який та обволікаючий режим Rain та стимулюючий, потужний режим ActiveRain.

У ручному душі діаметром 110 мм - три режими струменя: ніжний Rain, водозберігаючий SmartRain і Massage, що відновлює.

Технологія GROHE DreamSpray гарантує, що з кожної форсунки йтиме однаковий напір води. Силіконові форсунки SpeedClean спроектовані так, щоб їх можна було легко очистити від вапняних відкладень.

Технологія GROHE TurboStat гарантує постійну температуру води з душу.

GROHE SafeStop дозволяє встановити максимальну температуру на 38 °C, а SafeStop Plus пропонує збільшити обмеження температури до 43 °C.

Для додаткової безпеки технологія GROHE CoolTouch гарантує, що корпус термостата не буде надто гарячим для дотику.

Поличка EasyReach додасть у ваш душ комфорту, адже шампунь та мило завжди будуть у вас під рукою.

Надійна та сліпуча хромова поверхня GROHE StarLight збереже свій чудовий зовнішній вигляд на довгі роки.

Завдяки системі GROHE QuickFix установка системи буде простою та швидкою, адже кронштейн можна встановити у вже існуючі отвори в стіні.

GROHE EasyLogic®

GROHE EasyLogic®

GROHE EasyLogic - чітке маркування на корпусі для зручності керування. Маркування температури знаходиться на корпусі крана, а не на ручках, тому можна відразу інтуїтивно зрозуміти, як налаштувати бажану температуру. Ручки та кнопка призначені для легких та інтуїтивно зрозумілих налаштувань.

GROHE Twistfree®

GROHE Twistfree®

Twistfree – технологія виробництва шланга, яка попереджає його скручування. Шланги для душів з технологією TwistFree з'явилися в результаті життєвого досвіду: Вам колись доводилося боротися зі скривленим шлангом для душу? TwistFree забезпечує Вашому шлангу як гнучкість так і форму, позбавляючи Вас цієї проблеми.

GROHE SpeedClean®

GROHE SpeedClean®

Сопла душових поверхонь виготовляються із багатокомпонентного силікону за технологією SpeedClean, завдяки якій запобігає утворенню вапняних відкладень на душових дисках.

 

GROHE SafeStop®

GROHE SafeStop®

GROHE SafeStop – встановлений обмежувач температури на 38°C. Це вбудована функція безпеки, температура встановлена ​​на позначку 38°C, запобігаючи надмірному підвищенню температури. Особливо важливе для дітей. Ви можете легко налаштувати GROHE SafeStop на температуру вище 38 ° C відповідно до Ваших потреб та уподобань.

GROHE QuickFix®

GROHE QuickFix®

Ми прагнемо полегшувати людям життя. Як колектив GROHE, ми переконані в тому, що наші технічні рішення повинні передбачати швидку та зрозумілу установку. Керуючись цим, ми розробили систему монтажу GROHE QuickFix®. Ми вислухали думки фахівців з монтажу, які давно працюють з нашою маркою, а також вивчили потреби наших клієнтів, щоб створити систему, зручнішу і для тих, і для інших. Ви переконаєтеся, що високоточні конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі нашої продукції всіх категорій. Технологія GROHE QuickFix® заощаджує до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким та зручним.

GROHE CoolTouch®

GROHE CoolTouch®

Завдяки застосуванню технології GROHE CoolTouch®, температура всієї зовнішньої поверхні змішувача ніколи не перевищить обрану Вами температуру води. У конструкції термостатів передбачений спеціальний охолодний канал, який відіграє роль буфера між потоком гарячої води та зовнішньою хромованою поверхнею виробу, тому вона ніколи не створить небезпеки опіків. Цей захід безпеки особливо корисний для захисту дітей, які не завжди здатні оцінити, наскільки небезпечно торкатися того чи іншого предмета або здогадатися, що він може бути гарячим. Технологія GROHE CoolTouch® у її повній версії унеможливлює небезпечне нагрівання поверхонь пристроїв.

 

GROHE TurboStat®

GROHE TurboStat®

Наша революційна технологія GROHE TurboStat® забезпечує досягнення обраної Вами температури води за секунду і її підтримка протягом усього часу купання. Термостати Grohtherm оснащуються найтехнічнішими і найточнішими картриджами, представленими в даній галузі. Внаслідок підвищення чутливості термоелемента наші термостати стали реагувати на перепади тиску води в системі вдвічі швидше. Це означає, що Вам більше не доведеться марно витрачати час і воду, налаштовуючи вручну потрібну температуру води. Надійна підтримка температури води на заданому рівні забезпечує максимальний комфорт та безпеку.

GROHE DreamSpray®

GROHE DreamSpray®

В основі механізму кожного душу GROHE є технологія GROHE DreamSpray®. Будучи ознакою найвищої якості, вона поєднує в собі ряд інноваційних рішень, що створюють неперевершені відчуття від потоку води при прийнятті душу. Удосконалені душові механізми, що знаходяться всередині душових головок, забезпечують максимально точний та рівномірний розподіл потоку води на всі форсунки. Який би режим струменя Ви не обрали за своїм настроєм, Ви можете бути впевнені в тому, що прийняття душу принесе Вам одну суцільну насолоду. Інноваційні душі високої якості створюють розкішний потік води, що дарує відчуття бадьорості та гарного самопочуття.

 

GROHE EcoJoy®

GROHE EcoJoy®

Всі вироби з технологією GROHE EcoJoy™ цілеспрямовано розробляються таким чином, щоб вода та енергія витрачалися економно та ці цінні ресурси зберігалися. Пристрої, в яких застосовуються водозберігаючі технології, забезпечують безкомпромісну насолоду водою. Крім того, економія води та енергії йдуть рука об руку зі зручністю у користуванні та привабливим дизайном. Результат – ідеальний потік води за меншої її витрати. Бережіть цінні ресурси та насолоджуйтесь стовідсотковим комфортом при користуванні водою.

GROHE StarLight® Technology

GROHE StarLight® Technology

Ми гарантуємо, що змішувачі GROHE і через десятиліття будуть виглядати так само чудово, як і в той день, коли підкорили Вас.

 

GROHE SmartRain spray

GROHE SmartRain spray

Режим SmartRain – економить воду без шкоди для комфорту. SmartRain забезпечує збалансований та м'який потік води для свіжого душу. Пестить себе відчуттям теплого літнього дощу - і тим часом зберігайте дорогоцінні природні ресурси. Наша інтелектуальна технологія SmartRain зберегла всі переваги нашого основного режиму Rain, але зі зменшеною витратою, що дозволяє заощаджувати воду без шкоди для Вашого комфорту! Цей режим струменя має всі якості та переваги нашого оригінального режиму Rain, але витрачає менше води. Удосконалений режим, що дарує неперевершене задоволення від ухвалення душу при економічній витраті води. Режим струменя GROHE Smart Rain дозволяє насолоджуватися справжнім блаженством та заспокійливим ефектом режиму Rain із зменшеною витратою води. Ця вражаюча перевага наших душ досягається завдяки інноваційному пристрою SprayDimmer (в душах GROHE Euphoria) і кнопці GROHE EcoButton (в душах GROHE Rainshower® Icon) – обидва рішення забезпечують максимум задоволення від прийняття душу без марної витрати води.

GROHE Massage spray

GROHE Massage spray

Масажний режим для розслаблюючого масажу голови та шиї. Для масажу, що пожвавлює, виберіть налаштування масажного режиму на душовій головці. Пульсуючий потік води забезпечує м'який масаж голови та шиї. Побалуйте себе підбадьорливим початком дня або розслаблюючим масажним душем, перш ніж лягайте спати, змиваючи напругу та стрес. Пульсуючий режим струменя має масажну дію, що бадьорить. Коли Вам необхідний душ, що бадьорить, який пробудить кожну клітинку тіла, режим Massage впорається із завданням найкраще. Цей пульсуючий режим струменя дарує неповторні відчуття, які можна порівняти зі стимулюючим масажем всього тіла.

GROHE ActiveRain spray®

GROHE ActiveRain spray®

GROHE ActiveRain spray Інноваційний режим, ідеальний для зняття м'язової напруги та змивання шампуню.

GROHE PureRain Spray

GROHE PureRain Spray

PureRain Spray: супер м'який, як теплий літній дощ. GROHE Rain Spray був удосконалений і отримав назву PureRain Spray, огортаючи вас ще більшими, м'якшими крапельками води.

GROHE SmartControl

GROHE SmartControl

100% контроль GROHE SmartControl Увімкнення-вимикання та регулювання напору Інноваційна технологія керування GROHE SmartControl дозволяє вибирати режим струменя і налаштовувати бажаний напір води.

Задати питання або залишити відгук:

Дякую за ваш відгук!
Ваш відгук відправлений на модерацію!
Після успішної модерації, він буде опублікований на сайті
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору