Електронний унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA

Електронний унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA

код товару:
2046
виробник:
ціна:
152 550 грн
наявність:
в наявності
модель:
39354SH1
Електронний унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA
152 550 грн
39354SH1
Зберіть комплект з цим товаром:
Електронний унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA
152550
2046
14 490 грн
Додати до комплекту Додати
Прибрати з комплекту Убрать
11 745 грн
Додати до комплекту Додати
Прибрати з комплекту Убрать
в ваш комплект входять:
всього за комплект
Електронний унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA
всього за комплект
152 550 грн
Опис Характеристики
Опис:

Електронний унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA: підвісний унітаз із функцією біде. Мінімалістичний дизайн. Функція біде, проточний водонагрівач, кілька режимів, що омивають, кришка і сидіння з функцією автопідйому, автоматичний змив, воронкоподібний змив, безобідковий дизайн санфаянсу, підсвічування, пульт ДК.

 

Функції електронного унітазу-біде GROHE SENSIA ARENA:
Стандартні функції:
 • загальне, жіноче, обширне омивання
 • проточний водонагрівач
 • сушіння вбудованим феном
 • регульовані температурні режими
 • регульоване розташування форсунки
 • регульований напір струменя, що омиває
 • автоматичне підіймання/опускання кришки
 • дві форсунки, що омивають
 • окрема форсунка для жіночого душу
 • дезодорація повітря
 • підсвічування
Характеристики:
Виробник:GROHE
Країна реєстрації бренду:Німеччина
Сидіння:
Управління:Пульт дистанційного управління
Підігрів води:Проточний водонагрівач
Налаштування:Температура води (32-40 град.С), сила тиску води, положення форсунок, режими струменю омивання, температура фену.
Функції очищення:Загальне омивання (0,42-0,47 л/хв), жіноче омивання (0,42-0,47 л/хв), обширне маятникове омивання, пульсуючий режим омивання.
Функції попередньо встановлених налаштувань:Пам'ять останнього використання. Програмування на смартфоні IOS, Android
Гігієнічні функції:Дві форсунки, форсунки із антибактеріального матеріалу, безободковий дизайн, антибактеріальне покриття чаші унітазу.
Інші функції:Вбудований фен, дезодорація повітря, інфрачервоний датчик, нічне підсвічування, сидіння та кришка з функцією плавного опускання (мікроліфт)
Підіймання/опускання кришки:Автоматичне
Джерело живлення:АС 220-240 V /50-60 Hz
Тиск води:1-10 кг/см.кв.
Підведення води:Прихованое за санфаянсом
Електроживлення:Приховано за санфаянсом
Унітази:
Спосіб монтажу:Підвісний
Відведення:Горизонтальне
Колір:Білий
Форма чаші:Овальна
Безобідковий:Так
Змив:Автоматичний
Габаритні та приєднувальні розміри:
Довжина:600.0 (мм)
Ширина:375.0 (мм)
Висота:459.0 (мм)
Вага:40,5 кг
Детальний опис:

Характеристика електронного унітазу-біде Sensia Arena

Grohe Sensia Arena – стандарт майбутнього у сфері обладнання для персональної гігієни та комфорту.

Sensia Arena – унітаз, в якому передбачено все – від витончених силуетів до високотехнологічних покриттів. Чіткі, гладкі лінії запобігають забрудненню, а ретельно продумані деталі - нічна підсвітка та автоматичні функції підйому та опускання сидіння створять неперевершене відчуття комфорту

Особливості електронного унітазу:

Різноманітні режими струменя з можливістю повного регулювання, дві душові голівки з антибактеріального матеріалу, необмежена подача теплої води - ідеальний дбайливий і бездоганний догляд за тілом.

Spalet. Налаштування та контроль над процедурами обмиву. Достатньо встановити налаштування за допомогою регулятора, розташованого збоку на корпусі Spalet або за допомогою пульта дистанційного керування. Ці налаштування також можна встановити, як користувацькі, за допомогою програми Spalet на смартфоні.

Режим жіночої гігієни Окрема форсунка для жінок з більш широким та м'яким потоком води та регульованими налаштуваннями температури та напору води.

Дві форсунки, що омивають. Вода подається двома форсунками, розташованими в будівництві: 1 форсунка - стандартна для загального обмиву; 1 жіноча форсунка - з окремою подачею води, що працює в режимі жінки гігієни.

Режим гігієнічного душу. Регульовані форсунки подачі води дозволяють регулювати напрям струменя, а також вибирати потужність напору води, температуру води, що забезпечує інтенсивне та ефективне омивання.

Пульсуючий режим струменя. Плавний рух струменя вперед-назад забезпечує більший обмив.

Масажний режим струменя. Дозволяє чергувати подачу води у м'якому та інтенсивному режимах.

Форсунки, що самоочищаються. Перед кожним користуванням унітазом та після запускається функція самоочищення форсунок. Форсунки автоматично омиваються водою, щоб бути в повній впевненості у чистоті та безпеці.

Антибактеріальні головки для подачі води. Форсунки на втулках подачі води виготовлені з антибактеріального матеріалу, сертифікованого SIAA, з показником антибактеріальності 99,9%, тому мікроорганізми на їх поверхні відсутні.

Змінні втулки для подачі води. За потреби втулку можна замінити на нову.

Захисні наконечники форсунок. В обох штуцерів подачі води форсунки захищені наконечниками, які легко знімаються для очищення.

Обдув. Функція обдування теплим повітрям дозволить завершити процедуру обмиву без використання туалетного паперу.

Автоматичне підіймання кришки. Унітаз оснащено датчиком, що реагує на рухи, при наближенні до унітазу, кришка піднімається автоматично.

Очищення повітря. Два вентиляційні клапани не дозволяють запахам поширюватися: один із них створює повітряний бар'єр біля поверхні чаші, "запечатуючи" повітря всередині неї, а другий повністю видаляє неприємні запахи, пропускаючи повітря через вугільний фільтр.

Нічне підсвічування. Унітаз оснащений нічним підсвічуванням, яке включається при автоматичному підйомі кришки.

Пульт дистанційного управління. Керуйте всіма функціями Spalet за допомогою зручного та простого пульта керування. За допомогою пульта керувати функціями дуже просто: вибирайте режими струменя, натиск і температуру меню, яке відображається на дисплеї пульта.

Мобільний додаток Spalet. За допомогою цієї програми ви можете вибирати і зберігати налаштування у своєму смартфоні. Програма дозволяє створювати індивідуальні профілі користувача: пристрій запам'ятає налаштовані вами режими струменя і температури. Програма сумісна з телефонами на базі IOS та Android. 

Панель керування на сидінні. Збоку сидіння розташована панель управління, що дозволяє одним дотиком змінювати режим струменя та регулювати тиск води для гігієнічних процедур.

У конструкції унітазу Sensia Arena використовуються прогресивні технології, які роблять його гігієнічним на всі 100%.

GROHE AquaCeramic – повне запобігання бактеріям. За цією технологією створюється покриття з дуже гладкою поверхнею, до якої не чіпляються забруднення, за рахунок чого чаша унітазу завжди залишається чистою. Другою особливістю цього покриття є те, що на ньому не утворюються вапняні відкладення, що сприяють скупченню бруду. Покриття наноситься на виріб до випалу, служить 100 років і не стирається навіть від механічного чищення.

GROHE HyperClean – запобігання розмноженню бактерій. У складі покриття HyperClean використовуються іони срібла, які мають пригнічуючий вплив на життєдіяльність мікроорганізмів. Це виключно гладке покриття наноситься на виріб у процесі випалу, пригнічує розмноження бактерій на 99,9%, що гарантує бездоганну чистоту та гігієнічність сантехніки. Це покриття сертифіковано японською Асоціацією промислових технологій антимікробних виробів SIAA.

GROHE Rimless – бактеріям нікуди ховатися. У чаші унітазу Sensia всі поверхні легко доступні для збирання, навіть ті, які не видно. У поєднанні із системою змиву з потрійним вирим це забезпечує максимально можливу чистоту.

В комплект поставки входить: шумоізоляція, настановні елементи та шайби, пульт управління, вугільний фільтр, набір для підключення води, заглушка, кабель електроживлення.

Задати питання або залишити відгук:

Дякую за ваш відгук!
Ваш відгук відправлений на модерацію!
Після успішної модерації, він буде опублікований на сайті
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

  Дякуємо!
  ваше повідомлення успішно відправлено!
  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
  стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору