Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі

Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі

Основна робоча частина електронного біде – це форсунка, яка подає воду для обмивання. Виробники пропонують різні варіанти матеріалів для її виготовлення – пластик, нержавіюча сталь, алюміній або сталь з покриттям із пластику.

Практика використання біде показує, що на відчуття під час використання і на якість миття матеріал форсунки зовсім не впливає.

Однак очевидно, що форсунки з нержавіючої сталі завжди на порядок краще, ніж пластикових. Крім того, сталь – це матеріал довговічний і міцний. Він не пористий, на ньому не утворюються подряпини. Це робить такі форсунки гігієнічнішими за рахунок ідеального самоочищення.

Більшість сучасних розробок в області гігієни і чистоти використовують нержавіючу сталь в якості основного матеріалу. Це дозволяє виробникові продемонструвати високу надійність, довговічність і якість збірки своїх виробів.

Так як форсунки кришки унітазу з функцією біде не відчувають фізичних навантажень, багато виробників використовують пластикове покриття форсунок, за рахунок чого зменшується ціна кришки біде. Одним з популярних виробників біде даної категорії з пластиковими форсунками є компанія TOTO, деякі моделі кришок біде Quoss та Dib.

Виходить, що матеріал із якого виготовлена форсунка, ніякого відношення до якості та строку служби біде не має. Існує безліч виробників, які працюють із пластиком протягом багатьох років, при цьому не знижуючи якість своєї продукції.

Але якщо все ж таки ви надасте перевагу форсункам із нержавіючої сталі радимо звернути увагу на електронні сидіння Dib.

 

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
“М’яка” гігієна і профілактика геморою
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору