Біде – для кого і для чого?

Біде – для кого і для чого?

Згадка про використання біде викликає у людей найчастіше скептичні або глузливі коментарі. Навіщо це потрібно, для чого і для кого воно? Більшість обходиться стандартним набором для ванної кімнати: душ, раковина і унітаз? Ті, чиї думки щодо біде йдуть в подібному ключі, напевно просто не замислювалися, наскільки це важливо для здоров’я, впевненості і комфорту.

Зрадницький слід

На жаль, туалетний папір не дає тілу тієї ідеальної чистоти і свіжості, з якою можна було б відчувати себе впевнено завжди. Ситуації бувають різні: візит до лікаря, раптовий виклик швидкої або навіть позапланове побачення.

Неприємний запах і сліди на білизні в будь-якій з описаних ситуацій – це, щонайменше, принизливо. Щоб такий конфуз ніколи не став реальністю, в санвузлі необхідне біде. Воно забезпечить ідеальну інтимну чистоту і дозволить відчувати себе комфортно.

Паперова робота

Користуватися туалетним папером всі звикли з дитинства, але чи так це добре і зручно? Навіть самі м’які і білі рулони не гарантують необхідної делікатності. Тільки водою можна підтримати необхідний рівень гігієни і при цьому не травмувати інтимні органи. Особливо це актуально для людей з наявними захворюваннями цієї зони: грибкові інфекції, запалення, геморой. У таких випадках користування папером може нашкодити.

Додайте до цього екологічну складову. Щодня для виробництва туалетного паперу вирубуються десятки тисяч дерев і витрачаються сотні тисяч кубометрів води. Використання електронної сантехніки виключає необхідність покупки туалетного паперу.

Питання чистоти

Чи використовує хтось сухі серветки для очищення рук? Це питання навіть звучить безглуздо. Всі розуміють, що без води з рук не можна змити бактерії і небезпечні мікроорганізми. Чому ж тоді всі вважають нормальним використання туалетного паперу для очистки інтимних зон?

Електронне біде підтримує чистоту після кожного відвідування туалету. Це так само ефективно, як приймати душ, тільки в рази швидше, зручніше і економічніше.

Делікатні проблеми

Подразнення інтимних зон, що супроводжуються сверблячкою, а також будь-які пошкодження промежини (операції, післяпологовий період) виключають використання туалетного паперу не тільки тому, що це боляче і неприємно. Такий метод очищення небезпечний тим, що може занести інфекцію або грибок, тим самим ускладнивши ситуацію. Будь-який лікар скаже: при будь-яких делікатних ситуаціях дозволений тільки дбайливий обмив водою.

Жіноча аудиторія

Для жінок електронне біде – це незамінний пристрій. Уже згадувалося про те, що в силу фізіології їм доводиться частіше замислюватися про інтимну гігієну. Не варто також забувати, що у жінок бувають менструації, коли потреба в чистоті зростає. Вагітні жінки на пізніх термінах вже не такі рухливі і відчувають труднощі з підтриманням інтимної гігієни. У всіх описаних ситуаціях біде необхідно для полегшення життя жінки.

Прощання з сантехніком

Як часто доводиться викликати сантехніка для прочищення труб, засмічених туалетним папером? І в які рахунки це виливається в підсумку? І це ж, не беручи до уваги вартість природі такої вигаданої екології.

Теплий прийом

Незалежно від температури в санвузлі ваше біде зустрічатиме вас теплою і комфортною підігрітою поверхнею. Чому це важливо? По-перше, це надзвичайно зручно і приємно – не страждати від дотику теплої шкіри з холодним обідком; а по-друге, це профілактика переохолодження і такої хвороби як цистит, яка може виникати від сидіння на холодному.

Електронне біде стає незамінною річчю в кожній родині. Гігієна кожної людини, від дитини до літнього батька, відразу виходить на інший рівень. Ще жоден скептик не сказав, що туалетний папір очищає краще і що він відмовляється від електронного біде. А це вельми красномовний показник!

Кожен вирішує сам чи потрібно йому біде, але все більша кількість людей приймає рішення на користь біде.

 

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору