Дитяча гігієна в туалеті

Дитяча гігієна в туалеті

Дитяча гігієна – питання надзвичайно важливе, адже мова тут не тільки про здоров’я, а про формування правильних звичок. Коли діти починають відвідувати туалет самостійно, найчастіше вони бувають ще занадто малі, щоб ретельно очистити всі інтимні області і зрозуміти необхідність цього.

У будинку, де є електронне біде, дітям легше прищепити правила інтимної гігієни, адже для них користування таким пристроєм буде цікавим. Сучасні діти дуже добре вміють поводитися з технікою, швидко запам’ятовують, як нею користуватися і отримують задоволення від цього.

Батьки можуть більше не побоюватися, що дитина впаде в унітаз, що буває під час користування туалетним папером. Користуючись кришкою-біде, діти можуть сидіти на його краю, а спеціальні дитячі налаштування біде дозволять ретельно і м’яко очистити інтимні зони дитини.

Дитячі режими є майже у всіх сучасних біде. Вони характеризуються подачею води з меншим тиском і особливим становищем форсунок. Завдяки тому, що робочі елементи електронного біде самоочищуються, користуватися ним гігієнічно і безпечно навіть у великій родині.

 

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору