Електронне біде або класичне біде?

Електронне біде або класичне біде?

Установка біде в санвузлі – це важливий і необхідний крок для тих, хто впевнений, що туалетного паперу або серветок недостатньо для інтимної гігієни протягом дня. Залишається лише вирішити одне питання: біде має бути класичним або електронним?

Що стосується якості миття, то на нього вибір типу біде ніяк не впливає. Інша справа, що буде зручніше користуватися, що простіше і швидше встановлювати, що в результаті заощадить кошти.

Класичне біде

Такий тип сантехніки більш звичний і коштує дешевше, але має ряд недоліків. Для установки класичного біде потрібно, перш за все, мати достатньо місця в санвузлі. Якщо ж ванна кімната тіснувата, або її планування нестандартне, то існує варіант комбінованого біде-унітаза. На жаль, цей варіант теж не ідеальний, адже для його реалізації буде потрібно демонтувати старий унітаз, що означає додатковий клопіт і витрати.

Очевидно, що для установки класичного біде будуть потрібні навички і вміння професійного сантехніка. Залежно від обсягу роботи, це може зробити покупку значно дорожчою. Тепер до рахунку потрібно додати вартість води, яка буде витрачатися дуже неекономно, і зайнятися підрахунком: а чи дійсно класичне біде обходиться дешевше?

Електронне біде

Сучасні електронні кришки-біде – це пристрої, які значно перевершують в зручності своїх фаянсових побратимів. Електронної сантехнікою можна починати користуватися вже через півгодини після покупки. Виклик сантехніка не потребується – підключення просте і швидке.

Для електронного біде не потрібно додаткового місця або заміни унітазу. Вони сумісні з більшістю сучасних моделей санфаянсу. Зазвичай від початку установки до першого використання електронної сантехніки проходить не більше 30 хвилин. Чи буде вона настільки ж функціональною, як класичний варіант? Ні, оскільки електронне біде багаторазово перевершує звичайне по комфорту, функціональності і економічності.

Навіть стандартна комплектація недорогого екземпляра включає в себе різні види обмивання, функцію сушки, дезодорації і самоочищення. Сучасні технології дозволяють говорити про високий рівень комфорту і економії ресурсів.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору