Гігієна людей із зайвою вагою

Гігієна людей із зайвою вагою

Повсякденні задачі, що не становлять ніякої проблеми для людини з нормальною статурою, у повних людей викликають суттєві труднощі. Йдеться, наприклад, про щоденну інтимну гігієну.

В туалеті людині з великим надлишком ваги буває часом неможливо скористатися туалетним папером. Для людей з такими проблемами звичайна сантехніка не підходить ні за габаритами, ні за рівнем комфорту.

Родині, в якій є люди з ожирінням, варто задуматися про установку електронного біде, пристосованого під їхні потреби. Йдеться про сидіння більшого розміру і з більш видовженою формою. Саме це, як показала практика, найбільш важливо і найбільш комфортно для людей з зайвою вагою.

Також для повних людей передбачені електронні біде, форсунки яких подають воду під збільшеним тиском. Це необхідно для більш ретельного обмивання між сідницями, адже для звичайного біде це завдання може виявитися нездійсненним.

У звичайних моделях електронних біде пульт встановлений збоку від сидіння. Для повних людей це незручно, адже їм буває важко розвернутися і побачити кнопки. Спеціальні біде для людей з надмірною вагою оснащені пультом управління, який може кріпитися на стіну або іншу поверхню поруч з унітазом. Це дозволяє користувачеві добре бачити кнопки і мати зручний доступ до управління.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору