Особливості біде з системой попереднього та проточного нагріву

Особливості біде з системой попереднього та проточного нагріву

Всі електронні біде виконують обмивання області промежини теплою водою, але спосіб нагріву води в різних моделях відбувається по-різному. Кожен вид має свої особливості, які варто обміркувати перед покупкою.

Біде з системою попереднього нагріву води

Такі біде мають в своїй конструкції невеликий бак, який заповнюється водою. Нагрівальний елемент весь час підтримує потрібну  її температуру . Таким чином, коли людина починає користуватися біде, вода відразу подається нагрітої, що вельми зручно. Також перевагою такого способу можна вважати високий напір води, що дозволяє швидше і ретельніше очищати потрібні області.

Є у попереднього нагріву води і свої мінуси. По-перше, бак займає деякий простір, тому в деяких моделях біде може виглядати громіздким. По-друге, постійне підтримання температури води збільшує витрати електроенергії. По-третє, якщо одного бака води виявиться мало для використання, то нагрівання наступної порції доведеться чекати 5-10 хвилин.

Біде з проточним водонагрівачем

У такому типі біде накопичувальний бак відсутній, а нагрівальний елемент доводить воду до потрібної температури безпосередньо в момент подачі. Безсумнівна перевага такого нагріву в тому, що тепла вода буде йти стільки, скільки потрібно. Також перевага полягає в економії електроенергії, адже пристрою не потрібно весь час підтримувати температуру води.

Недолік проточних водонагрівачів у бюджетних моделей – це, перш за все, невисокий тиск струменя води. У більш дорогих моделях встановлюється більш потужний нагрівач і додатковий насос для створення потужного тиску води.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору