П’ять основних причин встановити електронне біде вдома

П’ять основних причин встановити електронне біде вдома

Біде в одних країнах поширені більше, в інших – менше, але з появою електронної сантехніки люди стали більше цікавитися призначенням цього пристрою. Які ж можуть бути причини для того, щоб придбати електронне біде? Їх десятки, і кожен захоплений власник може назвати свої особисті причини для того, щоб любити цей пристрій. Назвемо п’ять основних:

Підігрівається сидіння

Що може бути неприємніше, ніж зайшовши спросоння до вбиральні, відчути дотик до шкіри холодного пластику? Здавалося б дрібниця, але, випробувавши одного разу тепле і комфортне сидіння електронного біде, втратити його не захочеться.

Датчики і розумна електроніка

Кришка-біде –це сучасний високотехнологічний пристрій, оснащений датчиками присутності і різними функціями, що дозволяють відрегулювати його роботу під свої потреби. Температура і інтенсивність водяного потоку, напрямок струменя, масаж, пульсація – все це доступно навіть в найпростіших моделях кришок-біде.

Ідеально чисті поверхні

Форсунки, які подають воду і безпосередньо здійснюють обмивання, покриті оксидом срібла, що унеможливлює поширення бактерій. Після кожного використання біде ці форсунки самоочищаються. Тому можна не боятися що користуватися пристроєм всією сім’єю буде негігієнічно.

Автоматична дезодорація

Майже у всіх моделях біде є функція дезодорації повітря. У ванній кімнаті більше не буде неприємних запахів.

Простота установки

Електронне біде – це дійсно розробка для комфорту людини. Вони сконструйовані таким чином, щоб будь-хто, прочитавши інструкцію, зміг самостійно зробити установку.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору