Поширені помилки при купівлі кришки-біде

Поширені помилки при купівлі кришки-біде

Щоб покупка електронного біде принесла радість і задоволення, а не клопіт і розчарування, потрібно усвідомлено підійти до його вибору і приділити увагу 4 головним  моментам:

 1. Розмір кришки-біде – це основна характеристика, з якою варто почати відбір варіантів. Для того щоб біде було зручним в експлуатації, було правильно встановлено і служило довго, його розмір і форма повинні максимально збігатися з уже наявним в санвузлі унітазом. Ще один важливий параметр – відстань між кріпленнями. Прийшовши в магазин, потрібно повідомити продавцеві результати вимірів, щоб він не пропонував явно невідповідні варіанти.
 2. Не варто надмірно економити на електронному біде. Цей пристрій – один з найважливіших у всьому будинку, оскільки призначений для гігієни. На відміну, наприклад, від пральної машини або праски, біде буде використовуватися щодня і багаторазово, а значить, воно повинно підходити спочатку за всіма параметрами, і тільки потім за ціною.
 3. Електронне біде працює від розетки. До походу в магазин сантехніки потрібно переконатися, що з цим не буде проблем. Ідеальний варіант – це розетка поруч з унітазом. Якщо розетка розташована далеко, то підійде і подовжувач, головне – щоб це відповідало принципам надійності і безпеки. Якщо ж у ванній кімнаті немає розетки, то необхідно буде запросити фахівця-електрика, який зробить все необхідне.
 4. Завищені очікування – це шлях до жалю і розчарування. Деяким здається, що якщо вже електронна сантехніка така розумна і сучасна, а один екземпляр коштує кілька сотень доларів, то біде має як мінімум управлятися силою думки, а як максимум – позбавити свого власника від усіх життєвих проблем. Кришка-біде призначена для особистої інтимної гігієни, і цю функцію воно виконує бездоганно. Обмивання, сушка, масаж і дезодорація – все це і навіть більше пропонують сучасні електронні біде. Якщо є сумніви з приводу функцій пристрою, краще звернутися до продавця, який допоможе вибрати оптимальну модель, що виправдає очікування.

Щоб уникнути помилок при виборі кришки біде рекомендуємо ознайомитися з порівняльною таблицею

 • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

  Дякуємо!
  ваше повідомлення успішно відправлено!
  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
  стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору