Унітаз з пультом управління

Унітаз з пультом управління

Унітаз з пультом управління – це сантехнічний пристрій, який дозволяє не лише забезпечити належний рівень особистої гігієни людини, але й суттєво спрощує життя. Такий “розумний” пристрій може мати безліч функціональних можливостей, що залежать від моделі. При цьому можна відмовитися від використання туалетного паперу та зменшити рівень використання води.

Як працює унітаз з пультом управління?

Електронний унітаз – це відмінний варіант для економії простору. Він вже має вбудовану функцію біде, тому окремо встановлювати біде не потрібно. При цьому за рахунок компактності пристрою, розмістити його можна навіть у ванній кімнаті невеликих розмірів. Довершена конструкція приховає всі труби, дроти та кріплення унітаза.

Електронні унітази, навіть із широким набором функцій та найсучасніших технологій, дуже прості та зручні у використанні. Частково це пов’язано з інтуїтивно  зрозумілим пультом  дистанційного управління. Окремо слід відзначити систему автоматичного змиву, що забезпечує швидку та ефективну очистку чаші унітазу без зайвого шуму.

Система автоматично визначає ступінь забруднення чаші, виконуючи очищення, якщо цього не зробив сам користувач. Багато моделей мають вбудовану функцію автоматичного відкриття-закриття кришки і сидіння. Її  управління виконується за допомогою датчика присутності. Таким чином можна не  торкатися до кришки руками. Це служить запорукою додаткової гігієни та зручності користування.

Гігієнічність користування електронним унітазом забезпечується за рахунок антибактеріального покриття форсунок, сидіння  та кришки, а за допомогою автоматичного дезодоратора повітря запобігає  виникненню неприємних запахів. Підігрів води до комфортної температури, обдув феном, підігрів сидіння – це додаткові переваги від використання “розумної” техніки.

Ключові особливості сантехніки

Дистанційний пульт управління для унітаза-біде дозволяє:

 • налаштувати положення форсунки;
 • збільшити / зменшити інтенсивність струменю;
 • запустити / зупинити роботу біде;
 • регулювати температуру сидіння унітазу;
 • активувати дезінфекцію та глибоку очистку.

Більше того, пульт управління дозволяє регулювати температуру та напрямок струменю  води, потоку повітря.

Поверхня розумного унітазу покрита спеціальним брудовідштовхуючим матеріалом, який є захистом обладнання. Вибрати унітаз-біде з дистанційним пультом управління слід за декількома причинами.

1.Автоматичний змив

Функція змиву активується без дотику – для цього достатньо буде натиснути кнопку на пульті. Є також унітази з вбудованим сенсором: датчик розпізнає, коли людина відсувається від унітазу і активує функцію  змиву . У деяких моделях необхідно провести перед сенсором рукою.

 1. Автоматична очистка

Унітази мають автоматичні цикли очищення, що дозволяє продовжувати збереження свіжості та чистоти. Пристрої  мають спеціальне покриття, що запобігає накопиченню мінералів і відходів.

 1. Економна витрата води

При змиві унітази з пультом  дистанційного управління використовують набагато менше води, ніж звичайні. Так, використовується тільки необхідна кількість води. Це суттєво знижує витрати води, що позитивно відображається на рахунку за комунальні послуги.

Унітаз з пультом управління —це відмінний варіант сантехнічного обладнання для тих, хто цінує комфорт, турбується про особисту гігієну та віддає перевагу багатофункціональним пристроям. Асортимент моделей дуже широкий, як і їх функціональне наповнення. Це гарантує, що кожен зможе підібрати для себе оптимальний варіант.

 • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

  Дякуємо!
  ваше повідомлення успішно відправлено!
  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
  стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору