Установка електронного унітазу: на що треба звернути увагу?

Установка електронного унітазу: на що треба звернути увагу?

Електронні унітази – це комплексне поєднання унітазу з вбудованим біде. Звичайні унітази по функціональності значно поступаються унітазам з функцією біде. Але купуючи електронні аналоги звичних багатьом унітазів, слід враховувати ряд нюансів в їх установці.

 

Конструкція електронних унітазів

Електронні унітази умовно можна розділити на два типи: підвісні та підлогові. При монтажі підвісних виробів, додатково потрібно використовувати інсталяційну систему і фальш стіну, щоб приховати водопровідні шланги. Якщо ж виконується монтаж підлогового унітазу з біде, то попередньо проводиться спеціальна розмітка для кріплення унітазу. Додатково слід враховувати і те, як розташовані каналізаційні труби.

 

Навіть з урахуванням того, що підлогові і підвісні моделі відрізняються монтажем, їх функціонал в багатьох моментах однаковий. У більшості виробів передбачено відразу кілька режимів обмивання і самоочищення. Є функція підігріву, біде, все управління повністю електронне. Функціонал відрізняється в залежності від обраної моделі, але все одно багато в чому перевершує звичайні унітази.

Як виконується установка електронного унітазу?

Перед тим, як встановлювати унітаз з вбудованим біде, слід визначитися з моделлю унітазу, виконати всі необхідні виміри. Підвести до унітазу електрокабель, далі вже залежить від моделі унітазу, чи буде у вас зовнішня розетка або підключення до мережі електроживлення буде приховано за санфаянсом. Обов’язковою вимогою також виступає наявність заземлення. Потрібно продумати, яким чином буде підключено холодне водопостачання. Всі ці роботи повинні виконуватися на етапі розведення комунікацій в санвузлі.

 

Для того, щоб працювала функція біде, до унітазу необхідно додатково підвести воду. Для багатьох моделей, особливо підвісних, необхідно передбачити заздалегідь підведення води, на етапі будівельних робіт, коли прокладаються комунікації в санвузлі.

 

Особлива увага при установці унітазу з електронним управлінням слід приділити його підключенню до електромережі. При цьому, є ще один дуже важливий нюанс: точка підключення повинна бути розташована вище виведення води або на протилежному боці. Технологічно установка такого унітазу – це нескладний процес, але в будь-якому випадку потрібно враховувати дуже багато нюансів.

 

Непоганим варіантом буде звернути увагу на більш адаптивні електронні унітази, а саме корейські унітази VOVO. Це підлоговий суміщений унітаз з біде. Для його підключення не потрібно монтаж прихованого бачка. Більш того, не знадобиться окремо підводити воду до унітазу і окремо до сидіння для роботи функції біде і змиву унітазу.

 

Унітаз з функцією біде купити  слід за рахунок зручного поєднання функцій і практичності в застосуванні. Більш того, грає роль питання чистоти, а саме біде дозволяє домогтися потрібного результату. Більше ніяких засмічень, туалетного паперу і некомфортних ситуацій – унітаз із вбудованим біде дає можливість забути про ці проблеми раз і назавжди.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору