Як користуватися сучасним біде?

Як користуватися сучасним біде?

Сучасне біде – це, мабуть, одне з найзручніших і найпростіших у використанні пристроїв. Проте, досить небагато людей думають про нього в такому ключі. Більшість при слові «біде» уявляють незграбну фаянсову чашу, що займає багато місця в санвузлі і знаходиться вельми далеко від поняття про зручність. Не дивно, що багато хто не відразу розуміють як ним користуватися. Насправді прогрес не стоїть на місці – використання сучасного біде простіше, ніж можна це уявити.

Насправді, біде минулих років і правда були дуже незручними. Тільки подумайте: при відвідуванні туалету людина повинна була скористатися папером, а потім пересісти на біде, щоб довести чистоту інтимних місць до ідеального стану. Потрібно було пристосуватися до цього пристрою, щоб потік води потрапляв саме туди, куди потрібно – сідати можна як обличчям , так і спиною до змішувача біде.

Далі необхідно налаштувати комфортну температуру води. Ну, і останній штрих – це повторне використання паперу або серветки, щоб видалити зайву вологу.

Все це ніяково, незручно, довго і до всього – не економно по відношенню до води та паперу. Тому зовсім не дивно, що багато людей просто відмовлялися від ідеї установки біде в своєму санвузлі.

Безумовно, особиста гігієна повинна бути приємною і простою. Саме цій меті служать сучасні електронні кришки-біде. Вони являють собою єдине ціле з унітазом, тому користувачеві не потрібно нікуди переходити, щоб завершити весь процес. Закінчивши користуватися унітазом, потрібно натиснути певну кнопку, якою запускається процес обмивання. По його завершенні включається фен, і струмінь теплого повітря прибирає непотрібну вологу зі шкіри. Таким чином, весь процес відвідування туалету стає максимально гігієнічним, зручним і швидким. На відео про біде показаний принцип роботи. Переглянувши його, відразу стане зрозумілим наскільки легко і зручно використовувати сучасне біде.

Електронні біде мають свої особливості, які роблять їх без перебільшення геніальними, незамінними для сучасного житла:

 • «розумна» кришка і сидіння

М’які сидіння і автоматичні кришки, які плавно закриваються і бережуть вуха та нерви користувачів. Можна забути про гучні грюкання від падаючої кришки, які дратують і заважають всім у домі. Сидіння електронного біде підігрівається, а це дозволяє забути про некомфортні відчуття холодними зимовими ранками. Також сидіння оснащені датчиками, які визначають, коли на біде є людина. Це захищає від випадкового розпилення води.

 • Ідеально продумані форсунки

Форсунки, які подають воду для омивання, можна налаштовувати з урахуванням особливостей анатомії кожної людини. Є обмив для кожної інтимної частини тіла, а також особливий обмив для жінок. Не варто хвилюватися про те, наскільки гігієнічно користуватися одним біде всієї сім’ї. Сопла самоочищаються після кожного їх використання, а їх поверхня покрита оксидом срібла, що виключає розвиток хвороботворних мікроорганізмів.

 • додаткові функції

ДДеякі моделі електронних біде мають і інші важливі функції. Наприклад, в них може бути встановлена ​​функція масажу, пульсуючого струменя води, а також функція очисної клізми –справжній порятунок для тих, кого мучать запори.

Також кришки-біде можуть запам’ятовувати налаштування для кількох людей, що дозволяє не налаштовувати кожен раз напрямок струменя, температуру води і інші індивідуальні параметри. У багатьох електронних біде є дитячий режим, який налаштовує потік води з урахуванням особливостей фізіології дитини.

Кришки-біде – це продумані до дрібниць сучасні пристрої, які мають безліч варіантів виконання. Чи вибере покупець найпростіший пристрій, або ж захоче модель з максимумом можливостей, одне залишиться незмінним – нескінченне відчуття чистоти, свіжості і комфорту.

 • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

  Дякуємо!
  ваше повідомлення успішно відправлено!
  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
  стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору