Як підібрати кришку-біде під мій унітаз?

Як підібрати кришку-біде під мій унітаз?

Підібрати кришку біде дуже просто. Є лише кілька моментів, на яких слід звернути увагу. Детальніше нижче.

Отже, Ви вирішили придбати кришку біде. З чого почати?

Ми раді, що Ви визначили всі переваги наявності біде в домі та готові удосконалити вашу туалетну кімнату. Кришка біде легко встановлюється на більшість унітазів різних розмірів та типів – підійде як підвісний так і напольний унітаз.

Розмір унитазу.

У першу чергу потрібно визначити розмір вашого унітазу. Скористайтесь рулеткой і виміряйте відстань  від внутрішнього краю бачка до краю обода унитазу. У випадку підвесного унітазу необхідно заміряти відстань  від стін до краю обода. Якщо довжина більше 500 мм Вам підходить стандартний розмір, якщо менше 500 мм ідеально підійдуть компактні моделі.

Далі необхідно перевірити наявність вільного простору по краях унітазу. Кришки біде без дистанційного пульта управління мають більшу ширину та потребують додаткового простору. Зверніть увагу на детальні схеми з розмірами до кожної конкретної моделі.

Форма унітазу.

Також має значення форма унітазу. Усі кришки мають овальну форму. Однак навіть овальні кришки можуть бути встановлені на моделях різних форм. У такому випадку обід унітазу трохи виступить за кришку, що не позначиться на функціональності та зручності використання.

Отримайте кваліфіковану консультацію, знайдіть необхідну модель, подивіться у нашому спеціалізованому магазині, купити кришку біде для унітазу дуже просто, напишіть нам або телефонуйте за телефоном.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору