Як знизити витрати води

Як знизити витрати води

Зменшення витрат води – це актуальна тема для сучасного житла. По-перше, це економія води, а по-друге, турбота про природу. Є кілька простих, але дієвих способів, які допоможуть зберегти чималу кількість води.

Крани, що протікають

Якщо хоча б з одного крана в будинку сочиться вода, за день її може витекти десятки літрів. Те ж саме стосується несправних бачків унітазу. Перший крок для економії води – це виклик фахівця і заміна всієї несправної сантехніки.

Правильні лійки і змішувачі

Магазини сантехніки можуть запропонувати спеціальні економчні лійки для душу і змішувачі. Вони виконують свою функцію так само добре, як і звичайні, але дозволяють економити воду. Якщо до цього додати свідоме користування водою та вимикання її під час чищення зубів і намилювання, то економія вийде дуже істотною.

Менше промивань унітазу

Кожне змивання унітазу – це не менше 7 літрів води. Багато хто звик викидати в унітаз дрібне сміття і промивати його водою. Це недопустимо! Для сміття слід використовувати відро, а унітаз – лише за його прямим призначенням. Також слід задуматися над встановленням сучасних економних унітазів, що використовують всього лише 4 л для змиву.

Повне завантаження

Пральна і посудомийна машини вельми відчутно заощаджують воду на тлі ручного прання і миття. Оскільки така техніка витрачає певну кількість води на цикл незалежно від повноти завантаження, то запускати її слід лише після остаточного заповнення.

Тривалість процедур

Поніжитися під теплим душем – це одне із задоволень. Однак це задоволення витрачає чимало води. Встановіть для себе і всіх домашніх ліміт на перебування в душі. Максимально – 15 хвилин, оптимально – не більше 10.

Теплоізоляція трубопроводу

Іноді доводиться довго спускати воду, поки вона не досягне потрібної температури. Це означає, що труби потрібно добре утеплити. Ізоляційні матеріали коштують недорого, але вони зможуть заощадити багато води.

Далеко не всі стурбовані екологічними проблемами, проте, економія води в будинку – це також і економія сімейних грошей. Дії, описані вище, не складні, але досить ефективні і доступні кожній родині.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору