Біде для унітазу? Рішення є – кришка біде!

Біде для унітазу? Рішення є – кришка біде!

Кришки-біде (електронні біде) – це сучасні, розумні і надзвичайно функціональні пристрої, які покликані зробити саму інтимну частину життя людини найбільш комфортною, приємною і простою.

Кришка біде заміняє звичайну кришку на унітазі, виходить унітаз з функцією біде. З цим чудовим пристосуванням можна забути про будь-які маніпуляції руками при відвідуванні туалету, що виводить особисту гігієну на новий рівень. Від людини вимагається лише натиснути на потрібні кнопки, і біде вимиє потрібну область теплим струменем аерованої води, а після висушить приємним потоком теплого повітря. Не потрібно ніякого паперу і серветок, що дозволяє не тільки мінімально використовувати руки, але й економити гроші з сімейного бюджету.

Комфорт і чистоту, які дарує електронна кришка-біде, зможуть оцінити всі, але є певні категорії людей, для яких цей пристрій просто необхідно. Маються на увазі ті, чиї можливості обмежені в силу будь-якої хвороби.Пацієнти після операцій, люди з переломами кінцівок, літні люди – за допомогою системи електронного біде вони можуть самостійно піклуватися про свою інтимну гігієну, і будуть почувати себе менш залежними від інших людей.

Майбутні мами із наближенням терміном, а також породіллі, які відчувають певні труднощі з підтриманням інтимної чистоти, також оцінять зручність електронних біде. В цілому ж досвід використання цього пристрою самими різними людьми показує, що випробувавши його дію одного разу, ніхто більше не хоче повертатися до паперу і серветок, оскільки вони ніколи не дадуть того відчуття свіжості і ідеальної чистоти, яке дає біде.

Електронна кришка-біде не вимагає додаткового місця в санвузлах, площа яких обмежена. Вона кріпиться прямо на встановлений унітаз. Монтаж кришки-біде займе не більше 40 хвилин і не потребує особливих навичок. Все, що потрібно – це підключити пристрій до холодної води і мережі електроживлення.

Електронне біде – це пристрій, необхідний в кожному сучасному житлі, де піклуються про здоров’я і підтримують високий рівень гігієни.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору