Біде та гігієна в похилому віці

Біде та гігієна в похилому віці

Люди похилого віку потребують особистої гігієни більше інших, але майже не мають можливостей для її підтримки.

Хвороби, труднощі з пересуванням, неможливість подбати про себе самостійно – такі, на жаль, реалії літніх людей. Ситуація, коли комусь доводиться здійснювати процедури пов’язані з чужого інтимного гігієною – це ніяково і неприємно для обох.

Сучасні розробки дозволяють переобладнати санвузол таким чином, щоб у літньої людини з’явилася можливість самостійно підтримувати себе в чистоті. Значно посприяє цьому установка в санвузлі електронного біде.

Цей пристрій вирішує основну проблему – очищає інтимні області відразу ж після користування унітазом. Не потрібен туалетний папір і зайві рухи тіла. Людина просто сидить і натисканням кнопок керує форсунками, які направляють теплу воду на потрібну область тіла. Сучасні електронні кришки-біде універсальні, вони розроблені таким чином, що підходять чоловікам і жінкам. Не варто хвилюватися про те, наскільки гігієнічне використання біде. Поверхні робочих елементів самоочищаються і мають покриття іонами срібла.

 

 

Управління електронним біде не завдасть труднощів. Як правило, пульт оснащений великими кнопками зі зрозумілими зображеннями – літня людина зможе швидко запам’ятати, куди потрібно натискати. Щоб користування туалетом стало ще простіше, не зайвими будуть поручні, які допоможуть сісти і встати з унітазу, таким чином, надаючи впевненості і безпеку.

 

 

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору