Електронне біде або душ-біде?

Електронне біде або душ-біде?

Наявність біде у ванній кімнаті – це запорука гігієнічної чистоти, постійної свіжості та здоров’я всіх членів сім’ї, з цим ствердженням не посперечаєшся. Очевидно також і те, що набагато комфортніше користуватися сучасним електронним біде, ніж душем-біде.

На те існує безліч причин: сідати завжди на тепле сидінні, можна користуватися збереженими налаштуваннями, вода відразу подається потрібної температури і в потрібне місце, після використання не потрібні ніякі салфетки чи папір, управління інтуїтивно зрозуміле та просте, вода та електроенергія витрачаються економно.

Однак, не дивлячись на невблаганний технічний прогрес, багато хто сумнівається, віддати перевагу електронному біде , чи встановити душ-біде.

Особливості встановлення та експлуатації душу-біде

Звичайні, неелектричні біде дуже доступні за ціною. Максимальна вартість навряд чи буде вищою ніж 200 $. Підключаються вони лише до води, електрики не потрібно. Основна складність – це підвод гарячої води. Біде не повинне розміщуватися занадто далеко від раковини, інакше зовнішній вигляд ванної кімнати буде зіпсований шлангами.

Душ-біде виконує свою основну функцію, а саме миття, не гірше електронного, однак про комфорт мова не йде. Як правило, користувачі такої сантехніки говорять про те, що потрібно приноровитися, щоб відрегулювати напір і температуру води. Процес викликає складності через специфіку конструкції: зазвичай це ричаг, правильне положення якого налаштувати не так просто. Виходить що людина витрачає багато води даремно. Крім того, душ-біде не має функції сушки, а це означає, що після користування таким душем потрібно буде користуватися салфетками.

Особливості встановлення та експлуатації електронної кришки-біде

Незважаючи на складність електронного біде, для його встановлення нне потрібно бути спеціалістом. Все, що потрібно зробити власнику до початку використання – це підключити пристрій до холодної води та електрики. З водою все просто, а ось встановлення додаткової розетки , якщо її немає поряд з унітазом, може створити проблеми та додаткові розходи.

Основний недолік електронних біде – це ціна в декілька сотень доларів, яка доступна не для всіх. Підраховуючи витрати, слід думати про перспективи. Використання електронного біде економить воду і дозволяє забути про купівлю паперу, ну а переваги експлуатації даного пристрою просто безцінні.

Розробники електронних біде зробили все, щоб гігієна, комфорт та економія йшли рука об руку.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору