Люди з обмеженими можливостями та гігієна

Люди з обмеженими можливостями та гігієна

Часто доводиться чути про необхідність максимальної інтеграції в соціум людей з обмеженими можливостями. Однак, починаючи серйозні проекти, ми забуваємо про основи. Найчастіше інваліди відчувають себе незручно і неповноцінно в своїх же власних будинках.

Ванна кімната – це місце, де кожному хочеться усамітнитися, розслабитися і подбати про своє тіло. Для інвалідів це іноді стає неможливим, оскільки самі вони не в силах впоратися з особистою гігієною. Ситуація, коли людині потрібна допомога в санвузлі, зачіпає самолюбство і пригнічує. Але ж переобладнати туалет так, щоб інваліди могли стежити за собою самостійно – простіше простого.

Установка електронної кришки біде всього за півгодини змінить життя людини з інвалідністю та членів його сім’ї. Це сучасне сантехнічне нововведення дозволяє значно поліпшити і полегшити гігієнічні процедури.

Людина, рухи якої обмежені, зможе, не встаючи з унітазу, дбати про чистоту своїх інтимних зон самостійно. Це досягається завдяки вбудованим в електронне біде регульованим форсункам, які подають воду під потрібним кутом, тиском і температурою. По завершенню процесу обмиву пристрій починає м’яку сушку теплим повітрям.

Завдяки електронному біде  людина з обмеженими можливостями може не робити зайвих рухів, йому не знадобиться допомога рук, і він не буде відчувати незручності. Безумовно, дати можливість людині з інвалідністю піклуватися про свою гігієну самостійно – це найважливіший крок для його соціалізації.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору