Переваги використання біде в порівнянні з туалетним папером

Переваги використання біде в порівнянні з туалетним папером

Для багатьох людей біде не є звичною річчю. Хтось взагалі не розуміє їх призначення, хтось думає, що вони доцільні тільки для жінок, а хтось і зовсім вважає це примхою і зайвою витратою простору.

Більш того, для деяких людей новітні розробки в області гігієни є приводом для жартів і глузувань. Все це свідчить про недостатню обізнаність щодо функцій біде і його значення для здоров’я всіх членів сім’ї. Напевно мало хто, відвідуючи туалет, замислюється: а чи достатньо ефективний туалетний папір для інтимної гігієни?

Чому біде необхідне кожній родині?

Неминуча участь рук в цьому процесі провокує поширення бактерій. Ми беремо папір, очищаємо нею потрібну ділянку тіла, потім беремося за відерце, щоб викинути цей папір. Потім, перш ніж вимити руки, ми ще будемо чіпати свій одяг, унітаз, кран … Про яку взагалі гігієну може йти мова? А якщо в будинку є діти, то ризик поширення різних інфекцій багаторазово зростає!

Що ж відбувається з інтимними частинами тіла? Лікарі говорять про те, що недостатня гігієна часто стає причиною грибкових захворювань, а також різних запалень сечостатевої системи. Протипоказано використання туалетного паперу і людям, що страждають гемороєм, пацієнтам, які перенесли операції в області промежини, а також жінкам, які відновлюються після пологів.

 

Біде вирішує всі ці проблеми. З ним руки не беруть участі в процесі очищення інтимних ділянок, а значить, бактерії не поширюються. Вода очищає тіло ідеально, на відміну від туалетного паперу. Чистота – це гарантія того, що ніякі мікроорганізми не будуть розвиватися на шкірі. У будинку, де є біде, можна забути про серветки, папір і рушники для інтимних частин тіла. Сучасна сантехніка миє і сушить, причому робить це ніжно і безпечно.

Кому без біде не обійтися?

Людям похилого віку біде допоможе стежити за собою самостійно. Для багатьох з них неможливість підтримувати свою інтимну гігієну – найсильніший удар по самолюбству, а для тих, кому доводиться за ними доглядати – це, м’яко кажучи, не найприємніший захід. Електронне біде дає можливість літнім людям натисканням всього однієї кнопки утримувати своє тіло в чистоті. Максимальний комфорт, простота використання і ефективність – такі основні переваги сучасної сантехніки. Люди похилого віку оцінять це, як ніхто інший.

Електронне біде – це турбота не тільки про сім’ю або літніх батьків, це також внесок в екологію. Воно передбачає відмову від туалетного паперу і серветок, а для збереження природи це відчутна користь. Чим більше сімей перейде на електронну сантехніку, тим вагомішим виявиться цей внесок в збереження природи.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору