Як дорого обходиться біде?

Як дорого обходиться біде?

Численні і незаперечні переваги установки кришки-біде в домашньому санвузлі померкли б, якби його експлуатація була пов’язана з великими витратами. На щастя, ці пристрої не тільки не витрачають багато коштів, але навіть економлять їх.

Папір

Відразу після установки електронного біде зникає така графа у витратах, як придбання туалетного паперу. Підрахуйте, скільки рулонів йде за місяць на сім’ю і побачите, що це досить дороге задоволення. Крім того, саме виробництво туалетного паперу дуже затратно за коштами і згубно для навколишнього середовища. Таким чином, відмовляючись від цього продукту на користь біде, свідомі люди не тільки бережуть свої кошти, а й зберігають навколишнє середовище. Не підлягає сумніву те, що рівень комфорту при використанні біде не зрівняти з використанням туалетного паперу. Про це окрема стаття.

Електроенергія

Електронні біде – це тепле сидіння, тепла вода для обмивання і тепле повітря для сушіння. Чи не занадто багато енергії потрібно для цього комфорту? Безумовно, ні. Кришки-біде – це сучасні пристрої, виготовлені за найвищими стандартами економії енергоспоживання. Проточні водонагрівачі дозволяють економити ще більше. Багато моделей біде мають функцію енергозбереження.

Дослідження, проведені незалежними організаціями, показали, що сім’ї з 4 осіб при вимкненому режимі економії використання біде обійдеться близько 10-15 доларів за рік (в цінах 2015р (близько 300кВт)). При включенні режиму енергозбереження цей показник зменшується до 3 разів.

Вода

Основна перевага біде – обмив, можливий завдяки воді. Думка про те, що для ефективного очищення області промежини після відвідування туалету, потрібно багато води – це помилка, не більше. Сучасні розробки дозволяють подавати воду під таким напором і кутом, що для обмивання буде потрібно не більше 500 мл на один раз. У вихідний день сім’ї з 4 чоловік буде потрібно близько 10 літрів води, що більш ніж економно. У грошовому вираженні, за підрахунками американських споживачів, це обходиться в районі 1 долара за рік (в цінах 2015р).

Основні витрати на технічне обслуговування електронного біде – це сплата за електроенергію. Індивідуальні настройки та включення режиму економії дозволяють істотно зменшити і цей показник. Якщо ж врахувати той факт, що із установкою біде зникають витрати на покупку туалетного паперу, виходить, що його експлуатація коштує сущі копійки.

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору