Як зробити ваш санвузол дружнім до довкілля

Як зробити ваш санвузол дружнім до довкілля

Наша планета потребує турботи, і проявити її може кожен. Почати варто, мабуть, зі свого житла, а конкретніше – із ванної кімнати. Чи аналізуємо ми, скільки води і паперу використовуємо, скільки електроенергії і як це все впливає на природу? Найчастіше ми розтрачуємо даремно ресурси через незнання, тоді як зробити свій санвузол більш дружнім до довкілля досить просто.

 

Економити воду

Можна встановити  економічний унітаз, який буде використовувати набагато менше води для змивання. Якщо це непосильна ноша для сімейного бюджету, можна просто покласти в бачок ємність, заповнену піском, яка також зменшить споживання води.

Сучасні розробки пропонують також спеціальні економічні змішувачі та лійки для душу. Значно економлять воду і інфрачервоні датчики, які подають її тільки тоді, коли виявляють руки під краном.

 

 

Нарешті, потрібно провести бесіду з усіма членами сім’ї і попросити їх завжди закривати кран, поки вони намилюються або чистять зуби.

Використовувати екологічні товари для дому

Відмовтеся від використання паперових рушників і мінімізуйте витрати туалетного паперу. Купуйте пакети з біорозкладної сировини, а для прибирання вибирайте екологічні засоби, що не містять токсинів. Це буде корисним вибором не тільки для економії, а й для здоров’я сім’ї.

Економія електроенергії також важлива для збереження природи. Відмовтеся від звичайних лампочок на користь світлодіодних і люмінесцентних, переконайтеся, що побутова техніка відповідає світовим стандартам енергоспоживання.

Якщо вирішите зробити ремонт в будинку, віддайте перевагу енергозберігаючим матеріалам, нетоксичним фарбам і маслам. Всі ці кроки прості, але для збереження навколишнього середовища дуже важливі.

 

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору