Дев’ять хибних думок про біде

Дев’ять хибних думок про біде

Тема встановлення біде в санвузлі – це територія вічних забобонів і помилок. Через це деякі люди відмовляють собі в комфорті і жертвують особистою гігієною, продовжуючи користуватися туалетним папером. Питання інтимної чистоти обговорювати не прийнято, тому помилки тільки накопичуються, іноді доходячи просто до абсурду.

1. Користуватися біде – це дивно

ЭЦя думка настільки поширена, що стала практично нормою. Хоча, що може бути дивного в турботі про гігієну, здоров’я і чистоту? З тим же успіхом можна сказати, що дивно чистити зуби або прати білизну.

2.Користуватися біде некомфортно і неприємно

Це не просто омана, а помилкова інформація. Електронні біде – це зручні сидіння з підігрівом, можливістю регулювання температури води для обмиву та теплого повітря для сушіння. Нічого більш комфортного в області особистої гігієни придумати неможливо.

3. Біде використовує воду із зливного бачка унітазу

Багато хто боїться, що для обмиву інтимних місць буде використовуватися вода з бака унітазу. Це невиправдані побоювання. Біде підключається до водопроводу, а до унітазу тільки кріпиться. Всі процедури проводяться з використанням тільки чистої води.

4. Папір туалетний економніше

Ця омана небезпечна і для сімейного бюджету, і для гігієни, і для екології на планеті. Здавалося б, туалетний папір – це недорогий товар. Але задумайтеся про те, що купувати його доводиться постійно. З приводу ефективності і думати нема чого: папір може видалити лише забруднення і вологу, але бактерії і мікроби можна змити тільки водою. Через такі помилки щодня на планеті піддаються вирубці десятки тисяч дерев, які йдуть на папір для повсякденних потреб людини!

5. Біде витрачає багато води

Сучасні розробки дозволяють говорити про те, що біде – це самий економічний пристрій в будь-якому санвузлі. За день воно споживає менше 2 літрів води. Порівняйте це з унітазом, стандартний слив якого становить 6 літрів, а також з прийняттям душу і миттям посуду, і ви зрозумієте, що витрата біде – це крапля в морі води, яка витікає даремно.

Біде також допомагає економити і ту воду, яка у величезних кількостях витрачається на фабриках з виробництва паперу, а це тисячі кубічних метрів щодня.

6. Кришка-біде не підійде до наявного унітазу

Більшість сучасних унітазів сумісні з кришками-біде. Випадки, коли не вдається підібрати підходящий варіант, вкрай рідкісні. Всі ці питання можна вирішити, досить лише точно виміряти параметри свого унітазу і звернутися до фахівця, який підкаже оптимальний варіант біде.

7. Електронне біде складне в установці

Електронне біде створене для комфорту. Це стосується і його використання, і установки. Розробники зуміли зробити пристрій, складний всередині, але простий і зрозумілий зовні. Кришку-біде всі новоспечені власники встановлюють самостійно протягом 1 години. Потрібно лише прикріпити його до унітазу, підключити до водопроводу та електромережі.

8. Біде складне у використанні

Якщо мова йде про звичайне, фаянсове біде, то, можливо, це твердження частково правдиве. Але електронне біде – це принципово інший пристрій. Воно інтегровано з туалетом, має підігрів сидіння, регуляцію температури і напрямок води, функцію сушки. Управляється біде за допомогою інтуїтивно зрозумілого, простого пульта, з яким розбереться навіть непідготована людина.

9. Біде – це занадто великі затрати

Безумовно, електронне біде – це не рядова повсякденна покупка. Однак сьогодні виробляються моделі, ціни на які можна назвати прийнятними для багатьох сімей із середнім рівнем забезпеченості. Цінники на електронні біде стартують від 300 $. Якщо врахувати колосальну користь і неперевершений комфорт цього пристрою, ціна перестає здаватися такою вже непомірно великою.

Помилки і забобони ще нічому не пішли на користь. Варто подивитися на електронні біде свіжим поглядом, і тоді виникне тільки одне запитання: чому в моїй ванній його ще немає?

  • Поширити:
Читайте також:
Порівняльна таблиця кришок-біде
Порівняння біде з пластиковою форсункою із біде з фосрункою із нержавіючої сталі
Кришка-біде або електронний унітаз з біде?
мишень
декоративные линии
Де
подивитися
контакти нашого шоуруму
ТЦ "4room" (-1 поверх)
с. Петропавлівська Борщагівка
ул. Петропавлівська, 6
Салон Wellco
Графік роботи:
Пн-Нд 1000 - 1930
096 208 73 02 094 440 43 60
японское дерево
Отримайте консультацію
спеціаліста
Тут ви можете задати будь-яке питання і отримати консультацію наших фахівців по будь-якому товару, представленому в нашому магазині.

    Дякуємо!
    ваше повідомлення успішно відправлено!
    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
    стрелка вверх стрелка вверх золотая вгору